052-3200303
צור קשר וידאו לאירועים מי אנחנו דף הבית
 
  אודות ארז שטיינר

בן 42 נשוי וגר בכפר סבא

ארז שטיינר מצלם בארץ ובעולם כבר 22 שנה, מאז ימי ילדותו בצלמניה של סבו אשר בקיבוץ מעגן שם גדל ולמד את שיטות הצילום ואת הדברים אשר יחודיים אך ורק לו.

ארז שם דגש על עשיית האומנות מאהבה, להקשיב להפנים ולבצע והכי חשוב להיות במקום הנכון לפני הרגע הנכון. ארז שטיינר מאמין שצלם איכותי אמור לשלב ידע, דיוק, והקשבה לקצב ההתרחשויות, איכות ללא פשרות, כישרון אמנותי עם עין טובה ורגישה ויכולת להנציח את הרגע הנכון בזמן הנכון.

לשימחתי האהבה שלי לצילום מאפשרת לי לחסוך במילים

 
אנחנו בחברתנו איגדנו סביבנו את מיטב אנשי המקצוע בתחום האירועים צלמי וידיאו, עורכי וידאו, מעצבות אלבומים וכמובן ביססנו את השם שלנו ומעמדנו בתחום צילום האירועים תוך מתן דגש רב בהתפתחות ובחדשנות טכנולוגיית צילום הסטילס וצילום הוידאו במצלמות DSLR , מה שמבטיח חווית צילום חתונות הרבה יותר איכותית וחדשנית
 
צילום ללא פשרות
ארז שם דגש על עשיית האומנות מאהבה, להקשיב, להפנים ולבצע והכי חשוב להיות במקום .הנכון לפני הרגע הנכון ,ארז שטיינר מאמין שצלם איכותי אמור לשלב ידע, דיוק והקשבה לקצב ההתרחשויות איכות ללא פשרות, כישרון אמנותי עם עין טובה ורגישה ויכולת להנציח את הרגע הנכון .בזמן הנכון .ארז שטיינר הוא לפני הכל אמן בתחום הצילום מה שמביא לתוצאות מופלאות.
 
 
 
  © 2018 | כל הזכויות שמורות לשטיינר ארז צילום אירועים